dostluk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

istediğiniz herşeyyy

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

doktorlar dizisinin elası ile röportaj

YazarMesaj
dostunuz_irem
Administrator
Administrator
dostunuz_irem

doktorlar dizisinin elası ile röportaj Empty
MesajKonu: doktorlar dizisinin elası ile röportaj   doktorlar dizisinin elası ile röportaj EmptySalı Mart 11, 2008 8:07 pm

Doktorlar dizisinin setindeydik...

Doktorlar adlı dizinin setinde, dizinin başrol oyuncularından Yasemin Ergene ve Kutsi ile kısa bir röportaj için bir araya geldik. Bu güzel röportajın detaylarını aşağıda okuyabilirsiniz…

Yasemin Ergene Röportajı

Son oynadığınız iki dizide de iki saygın mesleği oynuyorsunuz, gerçek hayatta hangisini olmak isterdiniz?

Yasemin Ergene : Küçüklüğümden bu yana oyuncu olmayı hep istedim. Ama başka meslek seçme durumunda kalsaydım tabii ki avukatlığı seçerdim.

Diziler, reklamlar derken özel hayatınıza zamanınız kalmıyor, en çok neyi özlüyorsunuz?

Yasemin Ergene : Tekirdağ’ı çok özlüyorum, ayrıca ordayken bir çok sporu yapardım; örneğin kayardım. Fakat şimdi dinlenmeye bile vakit bulamıyorum.

Peki, İstanbul sizce nasıl bir şehir?

Yasemin Ergene : İlk başta gelirken çok korkmuştum. Kimseyi tanımıyorum, çok büyük bir şehir, ne yaparım diye... Ama annem sağ olsun hep bana destek oldu, “korkma şöyle olacak, böyle olacak” gibi telkinler verdi, rahatlattı. Gerçekten de dedikleri çıktı, şu anda alıştım.
https://dostluk.0wn0.com

doktorlar dizisinin elası ile röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» doktorlar dizisi resimleriiii