dostluk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

istediğiniz herşeyyy

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

harry potter ile röportaj

YazarMesaj
dostunuz_irem
Administrator
Administrator
dostunuz_irem

harry potter ile röportaj Empty
MesajKonu: harry potter ile röportaj   harry potter ile röportaj EmptyCuma Mart 21, 2008 3:31 pm

Harry Latino, size daha önceden bahsettiğimiz Daniel'la yapılan röportajı sonunda yolladı. Röportaj bir kaç ay önce yapılmış ve röportajda Daniel, Harry Potter ve ZümrüdüAnka Yoldaşlığı ile December Boys filmlerinden, eğer gerçekten var olsaydı, Kelid Aynası'nda ne göreceğinden, Harry Potter'ın sevgilisi olması için hagni kızı tercih edeceğinden ve daha fazlasından bahsetmiş!

HL: Yeni Harry Potter filminde, kızgın ve karanlık bir Harry göreceğiz. Sen Harry'nin karakterindeki bu değişiklikler hakkında ne düşünüyorsun ve kendini bu rollere nasıl hazırladın?
DR: Bence bu gerçekten ilginç bir karakter. Onu canlandırmaktan son derece memnunum. Demek istediğim, Harry'de en çok hoşuma giden şeylerden birisi onun aslında o kadar da mükemmel bir kahraman olamamasıdır. Daha çok yenilmeye hazır biri gibi duruyor. Bu da onu ulaşılamaz süper bir kahramandan daha çok, bir insan yapıyor. Yani onu oynamak gerçekten eğlenceli oldu. Hım, dahası?
Kızgın rolü oynarken havaya girmek için yaptığım şeylerden birisi de çok sert müzikler ya da o tarz şeyler dinlemek. Bu, kafanda istediğin atmosferi yaratmanda yardımcı oluyor.

HL: Çok büyük bir Gary Oldman hayranı olduğunu biliyorum. Onunla yeniden çalışmak nasıl bir duygu?
DR: Çok heyecanlıyım. Gerçi, henüz şimdiye kadar beraber herhangi bir sahne çekmedik ama onunla film çekeceğim için gerçekten çok heyecanlıyım.

HL: Bu harika! Ayrıca, filmde yeni oyuncular da var. Bize Evanna yada Helena Bonham Carter hakkında birşeyler söyleyebilir misin?
DR: Helena Bonham Carter ile henüz bir sahne çekmedim ama, şuana kadar pek çok sahnede birlikte rol aldığımız Evanna'yı seviyorum. O çok tatlı ve çok iyi. Dünyadaki en büyük Harry Potter fanı. Yani, sette olmayı seviyor. Sete ilk geldiğinde biraz sersem gibiydi ama şimdi tamamen ve çok iyi bir şekilde alıştı.

HL: Sence, filmi çekerken en hatırlanmaya değer ve en sinir bozucu olay neydi?
DR: En sinir bozucu olay -

HL: Dalma sahneleri çekmen mesela?
DR: Hayır, benim için en sinir bozucu sahne 4. filmdeki ejdarha sahneleriydi. Bir çok atlama yapmam gerekti o sahnelerde, yani gerçekten sinir bozucuydu. Ama aynı zamanda en çok heyecan verici sahneler de Gary Oldman ve bu filmde, Imelda Staunton ile çalışmaktı.

HL: Peki sence, Harry Potter için muhteşem son ne olur?
DR: Bence Harry ölür. Bana göre Harry ölecek ve ama Voldemort da, belki de Harry tarafında, öldürülecek ya da Voldemort Harry'yi öldürecek ve bunu yaptıktan sonra da kendisini öldürecek.

HL: Peki sen bir böcürt görseydin, bu ne olurdu?
DR: Ah, yani en büyük korkum? Benim en büyük korkum canlı canlı gömülmektir, yani bilemiyorum, belki de böcürt bir levazımatçıya dönüşebilir.

HL: Pekâlâ, bize yeni sinema filmin December Boys hakkında birşeyler söyleyebilir misin?
DR: Evet, elbette! Muhteşem vakit geçirdim December Boys'u çekerken! Bütün sahneler Avusturalya'da ve 6 hafta içinde çekildi. Ve bu filmi çekerken hayatımın en çılgın anlarını yaşadım! Çok eğlenceliydi ve o kadar zaman boyunca aynı karakteri oynadıktan sonra, sonunda içinde Harry'nin olmadığı yeni birşeyi yapmak çok heyecan vericiydi. Yani sıkılmadım ama sonuçta iyi bir ara oldu. Bir nevi özgürlüktü. Ve, hımm, evet, farklı bir şey yapmak çok heyecanlıydı.

HL: Filmler arasında, hayatın nasıldı? Şimdi okulda olduğunu biliyorum.
DR: Bence, harika, bilirsinşz, pek de fazla birşey değişmedi Harry Potter'ı oynamaya başladığımdan beri. Hâlâ arkadaşlarımla takılıyorum, sinemaya gidiyorum, bilirsiniz, herkesin yaptığı normal şeyleri yapıyorum, gerçekten! Özel olarak heyecanlı veya eğlenceli hiçbir şey yok.

HL: Meksika'da çok fazla hayranın var ve hepsi seninle tanışmak istiyor. Buraya gelme gibi planların var mı?
DR: Aslında hayır. Şuan için herhangi bir planım yok ama bazı yerleri görmek için Meksika'ya gelmeyi gerçekten çok isterdim, en dediğimi anlıyorsunuz, değil mi? Meksika hakkında, üçüncü filmi yönetirken, Alfonso Cuaron'dan çok fazla şey duymuştum. Gerçekten orayı ziyaret etmek isterim.

HL: JKR, sana son kitapta olacaklar hakkında hiç bilgi veriyor mu?
DR: JKR gerçekten ama gerçekten çok iyi bir kadın ve aynı zamanda, sır tutmakta da üstüne yok ve ben, son kitapta neler olacağı hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Bunu istemiyorum da... Diğer insanlarla birlikte süprizi görmek en iyisi.

HL: Sen, Kelid Aynası'nda ne görürdün peki?
DR: Gerçekten bilmiyorum.. Gerçekten bilmiyorum bunu... Yani, sanırım, sadece.. Şuanki halimden daha farklı birşeyler göreceğimi sanmıyorum.. Aslında, en derin arzumun nasıl ortaya çıkaracağını kestiremiyorum. Pek emin değilim.

HL: Eğer sen Hermione, Ginny, Luna ve Cho Chang arasından birisini seçmek zorunda kalsaydın, hangisi Harry için iyi olurdu?
DR: Luna'yı seçerdim. Çünkü onun ve Harry'nin benzer geçmişleri var ve ikisinin de hayatlarında ölen insanlar var. Ve sanırım, Harry'nin Luna'ya eğilimi ve ikisinin arasında güçlü bir bağ var.

HL: Geçen hafta, Queen'in partisinde, yeni Harry Potter'ı gördük ve yeni Harry Potter'ın saçları bu sefer kısa.
DR: Evet, bu sefer görünüşü çok değişti. Saçlarım kesildi. 4. filmde saçlarım çok uzundu ve aslında, o filmden resmimi görene kadar ne kadar uzun olduğunu bile hatırlamıyordum. Şuan için, saçlarımın kısa olması gerçekten çok hoş bir his veriyor.
harry potter ile röportaj So3pp4mr1sr1
https://dostluk.0wn0.com

harry potter ile röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» harry potter