dostluk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

istediğiniz herşeyyy

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İMZA YAPMA

YazarMesaj
dostunuz_irem
Administrator
Administrator
dostunuz_irem

İMZA YAPMA Empty
MesajKonu: İMZA YAPMA   İMZA YAPMA EmptyPaz Mart 23, 2008 2:36 pm

ŞİMDİ SİZE İMZA YAPMAYI ÖĞRETECEĞİMMMM
,

1. İlk olarak imzanızda kullancağınız resimleri File>Open’ dan açın
2. Eğer resminiz çok büyük ise İmage> İmage size' dan boyutunu küçültebilirsiniz..
3.Sonra File> New’ den 600x110’ luk yeni bi sayfa açın
4. Sonra imzanızda kullanacağınız resimlerden birine gelin ve klavyenizin Alt+A tuşlarına aynı anda basarak tüm resmi seçin. İsterseniz Marque Tool veya Lasso Tool ile (kırmızı işaretlediğim yer)resmin sadece bi kısmını seçebilirsiniz.
Sonra seçtiğiniz yere sağ tıklayın ve feather’ a basın küçük bi pencere gelicek orada 5 yazıyor (isterseniz daha fazla yapabilirsiniz ama 15 den fazla yapmayın) oraya OK deyin.
5. Sonra Move tool ile seçtiğiniz resmi yeni açılan sayfaya taşıyın aynı işlemi diğer resimler için tekrarlayın..
6. Resmimizi kaydetmeye geldi sıra ben çalışmalarım die yeni bi klasör açtım oraya kaydediyorum ama JPEG formatında kaydetmeden önce mutlaka PSD formatında kaydedinki Sonra değiştirmek isterseniz JPEG formatındayken değiştiremezsiniz.Evet Save As dan önce PSD sonrada JPEG formatında kaydedin (İsterseniz PSD Ve JPEG diye 2 tane dosya açabilirsiniz daha kolay olur)
AMAN HE KAYIT ETMEYİ UNUTMAYINNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://dostluk.0wn0.com

İMZA YAPMA
1 sayfadaki 1 sayfası